Praca zdalna - I LO Puck

W związku z dynamiczną sytuacją epidemiczną od 23.10.2020r. do odwołania zostają wprowadzone dodatkowe obostrzenia w pracy I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Pucku w okresie zagrożenia Covid-19

1. Nauczyciele prowadzą lekcje online (zgodnie z planem w Dzienniku Librus) w budynku szkoły lub w domu.
  2. Nauczyciele poszczególnych przedmiotów nie mają możliwości konsultacji i przeprowadzania sprawdzianów wiedzy w formie stacjonarnej.

Erasmus +

I LO im. Stefana Żeromskiego w Pucku ponownie w projekcie Erasmus+, tym razem związanym tematycznie z ekologią. Projekt pod tytułem: „WAVES” – Fale jest skrótem od pięciu słów:’ ‘Wody, Powietrza, Roślinności, Środowiska i Równowagi’. Czytaj więcej

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzę Wam zadowolenia z funkcjonowania naszego liceum, realizacji własnych planów i szczęścia w życiu osobistym.

Dziękuję Wam Drodzy Nauczyciele za nieustanne zaangażowanie,wkładaną energię i codzienną,zwyczajną pracę.

Wam Drodzy Rodzice dziękuję za wspieranie uczniów i naszego liceum w realizacji działalności dydaktyczno-wychowawczej.

Drodzy Uczniowie Wam życzę samych sukcesów w nauce i tego abyście w naszej szkole rozwijali własne pasje i zainteresowania.

Wszystkim życzę dużo zdrowia i pozdrawiam.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Szanowni Państwo Rodzice i Opiekunowie!
Drodzy Uczniowie!

Witam serdecznie w związku z rozpoczynającym się 1 września rokiem szkolnym 2020/2021.
                 Sytuacja epidemiczna w naszym kraju sprawia, że wszyscy jesteśmy zobowiązani przestrzegać zasad higieny i procedur ograniczających ryzyko zarażenia się koronawirusem.
                 Rok szkolny rozpoczynamy w formie stacjonarnej, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, co oznacza, że zajęcia dydaktyczno-wychowawcze i opiekuńcze w chwili obecnej będą prowadzone w budynku szkolnym i na obiektach sportowych POSM.
              W trosce o naszych uczniów i pracowników, na podstawie wytycznych MEN, GIS i MZ wdrożyliśmy procedury postępowania i zachowania w szkole. Wszystkie zostały umieszczone na stronie www.lo-puck.gda.pl

Proszę o zapoznanie się z nimi i ścisłe przestrzeganie.
Rozpoczęcie roku szkolnego dnia 1 września planujemy w następującej formie:

-Uczniowie klas I-szych przychodzą do szkoły na godz. 8.15 i uczestniczą w spotkaniu z nauczycielami i dyrekcją szkoły na hali sportowej (w przypadku sprzyjającej pogody na boisku sportowym)
-Uczniowie klas II-gich i III-cich spotykają się z wychowawcami w miejscu i o godzinie indywidualnie ustalonej przez wychowawcę klasy (dopuszcza się możliwość spotkania poza szkołą)

Życzę zdrowia i wszystkiego dobrego.